• گریتینگ گالوانیزه

  از نوع گریتینگ دست ساز و اتوماتیک (الکتروفورج)

  گریتینگ فلزی دست ساز و یا گریتینگ ساخته شده به وسیله روشهای اتوماتیک و الکتروفورج را جهت افزایش میزان مقاومت در مقابل پوسیدگی و همچنین ایجاد ظاهری زیبا، با استفاده از گالوانیزه گرم پوشش می دهند.

  بیشتر بدانید

 • گریتینگ فایبرگلاس

  گریتینگ ساخته شده با مواد کامپوزیتی

  روشهای نوین تولید و نیازهای تازه در صنعت باعث شد تا گریتینگ با خواص و متریال جدید ساخته شود. فایبرگلاس در گریتینگ باعث ایجاد استحکام بالا و خوردگی بسیار پایین آن شده است. گریتینگ فایبرگلاس در مقابل اسیدها و بارهای ضربه ای مقاوم است.

  بیشتر بدانید
 • گریتینگ مضرس

  گریتینگ دندانه دار، مضرس و یا آجدار

  برای ایجاد سطحی با اصطکاک بیشتر و جلوگیری از لغزیدن افراد بر روی گریتینگ، در مکان های مرطوب، تسمه های باربر گریتینگ و گاهی رابط گریتینگ را نیز با ایجاد دندانه هایی، به صورت مضرس یا آجدار انتخاب و تولید می کنند.

  بیشتر بدانید

 • پله فلزی

  گریتیگ پله یا کف پله گریتینگ با پوشش گالوانیزه

  در برخی مکان ها چون سازه های فلزی، صنایع پتروشیمی و حتی منازل مسکونی، راه پله های بین طبقات را از نوع پله و پاگرد گریتینگ طراحی و تولید می کنند. این انتخاب به علت مقاومت بالا، وزن کمتر، عبور نور، عدم تجمع زباله و دیگر خواص گریتینگ می باشد.

  بیشتر بدانید
 • بست گریتینگ

  بست یا کلمپ گریتینگ جهت نصب

  نصب گریتینگ در دهانه بارگذاری و با پلت‌فرم، با روشهایی چون جوشکاری و یا کلاف نبشی امکان پذیر می باشد. اما استفاده از بست گریتینگ علاوه بر سهولت و سرعت انجام کار، امکان جابجایی گریتینگ را برای مواردی چون تغییرات سازه و یا تعمیر و تعویض پدید آورده است.

  بیشتر بدانید

پانزدهمین نمایشگاه صنعت استان مرکزی

 افتخار حضور مجموعه آژینه صنعت اراک در بزرگترین گردهمایی اقتصادی در پایتخت صنعتی ایران تحت عنوان پانزدهمین نمایشگاه صنعت استان مرکزی همزمان با اولین همایش فرصت های سرمایه گذاری شهر اراک در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اراک (سوم تا ششم آبان ماه 1401)

'نمایشگاه صنعت اراک

شرکت آژینه صنعت اراک به عنوان تولیدکننده تخصصی صفحات مشبک و انواع گریتینگ به شکل رسمی از محصولات جدید خود در این نمایشگاه رونمایی کرد و علاقمندان و فعالان حوزه صنعت از تولیدات مختلف شرکت بازدید به عمل آوردند.

همچنین مدیران این شرکت در غرفه نمایشگاهی آژینه میزبان چند تن از مسئولین کشور (استاندار محترم مرکزی، مدیرکل محترم سازمان صمت استان مرکزی، معاون محترم صنایع عمومی وزارت صمت و دیگر مدیران محترم) بودند و در مورد محصولات شرکت، راهکارهای تردد شهری و مشکلات صنعتگران گفت و گو کردند.

'نمایشگاه صنعت اراک

'نمایشگاه صنعت اراک

کاتالوگ گریتینگ

کاتالوگ شرکت، تجهیزات و لیست محصولات آژینه را از لینک زیر دریافت کنید:

دانلود کنید

راههای تماس با ما

تلفن08691010110 تلفن تماس
تلفن همراه09001201810 پیام‌رسان‌ها
آدرس شرکت آژینه صنعت اراکاراک، شهرک صنعتی خیرآباد
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید