گریتینگ آماده

گریتینگ از نوع فلزی گالوانیزه با تنوع بسیار زیاد و مشخصات فنی متفاوتی ساخته و تولید می شود که مجموعه های اصلی گریتینگ فولادی گالوانیزه شامل تسمه در تسمه، تسمه در نیم تسمه و تسمه در میلگرد بوده و هرکدام از این موارد با عرض و ضخامت تسمه باربر و رابط مختلف و مشبندی های متنوعی به فروش می رسد.

با توضیحات فوق این نتیجه به دست می آید که اساس پروسه ساخت گریتینگ مطابق با سفارش مشتری و نقشه های تاییدشده کارفرما است.

با وجود این شرکت آژینه صنعت اراک اقدام به تولید گریتینگ آماده (فلزی سیاه و گالوانیزه) در ابعاد و مشخصات پرکاربرد و رایج بین مصرف کننده های صنعتی و ساختمانی نموده است.

شما مشتریان محترم می توانید از طریق تماس تلفنی، پیامرسان‌های داخلی و خارجی، ارسال ایمیل و یا ارتباط با واحد پشتیبانی آنلاین سایت شرکت درخواست نیاز فوری به گریتینگ آماده را با واحد بازرگانی آژینه درمیان بگذارید.

'گریتینگ آماده

ضمنا به اطلاع می‌رساند موجودی انبار گریتینگ آماده شرکت آژینه صنعت اراک به صورت تک یا عمده و قیمت مناسب‌تر به فروش می‌رسد.

آخرین به روز رسانی لیست قطعات گریتینگ گالوانیزه آماده ارسال به شرح زیر می باشد (مورخ 1401/08/23):

1. گریتینگ دست دوم تسمه در تسمه با مشخصات تسمه باربر و رابط 5*30 و مشبندی 30*30 میلیمتر (فروخته شد)

ابعاد 1000*500 میلیمتر  24 عدد

ابعاد 1000*490 میلیمتر  20 عدد

ابعاد 1000*480 میلیمتر  40 عدد

ابعاد 1000*470 میلیمتر  40 عد

2. گریتینگ نو تسمه در میلگرد، تسمه باربر 5*50، رابط میلگرد 8 آجدار و مشبندی 100*30 میلیمتر (فروخته شد)

ابعاد 880*500 میلیمتر  18 عدد

علاقمندان به خرید گریتینگ آماده و ارزان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت گریتینگ گالوانیزه، وزن قطعات فوق و سایر اطلاعات فنی گریتینگ‌ها با شماره زیر تماس حاصل فرمایند:

08691010110

'خرید گریتینگ آماده

تولید گریتینگ

گریتینگ همان شبکه فلزی یا صفحه مشبک است که توسط جوشکاری co2 و پانچ تسمه های ماشینکاری شده، به اندازه های مشخص طبق نظر طراح و نقشه های ساخت، تولید شده و سپس با استفاده از پوشش گالوانیزه گرم، آبکاری خواهد شد تا علاوه بر زیبایی ظاهری، مقاومت گریتینگ را نسبت به خراش و خوردگی بالا ببرد.

شرکت آژینه صنعت اراک با توکل بر خدا و بیش از یک دهه تجربه پرسنل متعهد در زمینه طراحی، ساخت و تولید گریتینگ گالوانیزه (صفحات مشبک)، پله فلزی و سازه های فلزی با شرکت های بزرگ نفت، گاز، پتروشیمی و عمرانی همکاری موفق و مستمری داشته است و امیدوار است با تکیه بر دانش و تجهیزات به روز و پیشرفته کشور را در زمینه تأمین انواع مختلف گریتینگ به خودکفایی رساند.

تولید گریتینگ

هم اکنون این شرکت توانایی تولید گریتینگ فولادی دست ساز، گریتینگ الکتروفورج، گریتینگ استنلس استیل و پله فلزی (گریتینگ پله) را در تناژ نامحدود و با بهترین کیفیت ساخت دارد. همچنین آماده ارائه گریتینگ فایبرگلاس به پیمانکاران محترم هستیم.

تلفن تماس: 08691010110

فروشنده گریتینگ گالوانیزه

همانطور که می‌دانید، گریتینگ فلزی و یا به عبارتی دیگر شبکه‌های فلزی و صفحات مشبک از قسمت‌هایی همچون تسه باربر، تسمه، نیم‌تسمه یا میلگرد رابط و مشبندی (چشمه گریتینگ) تشکیل می‌شود که مشخصات هر یک از موارد فوق در مرحله‌ی طراحی گریتینگ با توجه به میزان بار اعمالی و مقاومت آن توسط فروشنده گریتینگ محاسبه می‌شوند تا مناسب‌ترین نوع آن به جهت پایین بودن وزن گریتینگ تا حد امکان انتخاب شود. در این حالت تناژ نهایی گریتینگ مد نظر کمتر شده و در نتیجه هزینه تولید گریتینگ با توجه به محاسبه نهایی قیمت گریتینگ گالوانیزه پایین می‌آید.

معمولا برای فروشنده گریتینگ گالوانیزه بالاتر بودن وزن نهایی پروژه، سود بیشتری را به ثمر خواهد آورد؛ اما نمی‌توان نکات فنی را که توسط دانش علمی و تجربه کاری به دست آمده، نادیده گرفت. به عنوان مثال: برای موقعیتی که میتوان از تسمه باربر 3*30 میلیمتر و مشبندی 100*30 میلیمتر استفاده کرد، چرا باید وزن گریتینگ را با استفاده از تسمه باربر 5*30 و مش‌بندی 30*30 میلیمتر بیشتر کرد، در حالی که مشکلی برای آن در مقابل بارهای وارده نخواهد آمد.

فروشنده گریتینگ

شرکت آژینه صنعت اراک به عنوان سازنده و فروشنده گریتینگ گالوانیزه در کشور ایران و شهر اراک، آماده همکاری با کارفرمایان و پیمانکاران محترم در سراسر کشور و کشورهای همسایه همچون عراق جهت ساخت و گالوانیزه انواع گریتینگ می‌باشد.

همچنین همکاران ما در بخش‌های بازرگان و فنی شرکت، پاسخگوی تمام سوالات شما جهت محاسبه وزن گریتینگ، مقاومت گریتینگ، بررسی نقشه‌ها، انجام شاپ دراوینگ و استعلام قیمت گریتینگ هستند.

گریتینگ اراک

 ساختار اصلی گریتینگ از برخورد دو تسمه‌ فولادی است که با توجه به نقشه‌های طراحی گریتینگ، عملیات پانچ و برش روی آنها انجام شده است. در واقع پس از ایجاد فواصل مدنظر (چشمه یا مشبندی گریتینگ) تسمه‌ها را در یکدیگر مونتاژ کرده و کلاف گریتینگ را با استفاده از تسمه‌ای با ضخامت بیشتر – جهت ایجاد ثبات بیشتر در گرتینگ - دور تا دور گریتینگ جوشکاری می‌کنند. که در اصطلاح به آن فریم گریتینگ می‌گویند. به عنوان مثال برای گریتینگ ساخته شده با تسمه 3*30 میلیمتر از تسمه فریم 5*30 استفاده می‌شود. انواع دیگر گریتینگ نیز وجود دارد که روش ساخت آنها آسان‌تر و زمان تولید گریتینگ کاهش می‌یابد. مثلا گریتینگ تسمه در نیم‌تسمه و گریتینگ تسمه در میلگرد یا چهارپهلوی تابیده.

اکثر تولیدکنندگان گریتینگ در کشور در شهر اراک فعالیت می‌کنند. اولین و مهمترین دلیل ایجاد کارگاه‌های ساخت و سفارش گریتینگ در اراک، وجود شرکتهای بزرگ گالوانیزه گرم با امکانات پیشرفته، کیفیت بالای گالوانیزه و قیمت مناسب گرتینگ گالوانیزه در اراک می باشد.

دلیل دیگر تجربه‌ی بیشتر تولیدکننده گریتینگ اراک است. به علت این که شروع این صنعت در کشور، از این منظقه بوده و شرکت‌های بزرگی در این زمینه با پیمانکاران بزرگ پتروشیمی، پالایشگاه و ساختمانی همکاری کرده و به سراسر کشور و حتی خارج از کشور صادرات گریتینگ گالوانیزه داشته‌اند.

گریتینگ اراک

گریتینگ اراک از اهمیت ویژه‌ای در صنعت سازه‌های فلزی سبک و سنگین برخوردار بوده و کیفیت بالاتر ساخت گریتینگ و در مقابل قیمت پایین‌تر از محاسن این محصول توسط تولیدکنندگان گریتینگ اراک هستند.

شرکت آژینه صنعت اراک به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین شرکت‌های سازنده گریتینگ در کشور، با استفاده از مواد خام با کیفیت (تسمه فابریک ماشینکاری شده، ساخته شده با متریال فولاد st37 فولاد مبارکه اصفهان)، ماشین آلات پیشرفته و اتوماتیک تولید گریتینگ، پرسنل مجرب و متعهد و همکاری با کارخانه‌های استاندارد گالوانیزه گرم، آماده دریافت سفارش خرید گریتینگ گالوانیزه با کیفیت بالا، زمان تحویل کمتر و قیمت مناسب بدون محدودیت در شکل هندسی و ابعاد گریتینگ است.

همکاران ما در بخش بازرگانی و فنی مهندسی شرکت، همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما در ارتباط با فروش گریتینگ، محاسبه وزن گریتینگ و ارسال استعلام قیمت گریتینگ هستند:

تلفن: 08691010110

سازنده گریتینگ

امروزه در بیشتر کارگاه های کشور، ساخت گریتینگ با استفاده از روشهای سنتی انجام می پذیرد و بیشتر مراحل آن، مانند برش، شیار زنی و جوشکاری با استفاده از نیروی انسانی و به نوعی دست ساز، انجام می پذیرد.

همچنین در برخی کارگاهها، جهت بالابردن کیفیت گریتینگ، افزایش سرعت ساخت و کاهش هزینه ها از روشهای جدید استفاده می کنند.

شرکت آژینه صنعت اراک؛ سازنده گریتینگ و انواع کف پله فلزی با استفاده از روشهای نوین و نیمه اتوماتیک و استفاده از پرسنل مجرب، آماده تولید گریتینگ با بالاترین کیفیت ساخت، قیمت مناسب و زمان تحویل سریع همراه با پوشش گالوانیزه گرم می باشد.

تلفن: 08691010110

 

مقالات دیگر...

کاتالوگ گریتینگ

کاتالوگ شرکت، تجهیزات و لیست محصولات آژینه را از لینک زیر دریافت کنید:

دانلود کنید

راههای تماس با ما

تلفن08691010110 تلفن تماس
تلفن همراه09001201810 پیام‌رسان‌ها
آدرس شرکت آژینه صنعت اراکاراک، شهرک صنعتی خیرآباد
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید