فروشنده گریتینگ گالوانیزه

همانطور که می‌دانید، گریتینگ فلزی و یا به عبارتی دیگر شبکه‌های فلزی و صفحات مشبک از قسمت‌هایی همچون تسه باربر، تسمه، نیم‌تسمه یا میلگرد رابط و مشبندی (چشمه گریتینگ) تشکیل می‌شود که مشخصات هر یک از موارد فوق در مرحله‌ی طراحی گریتینگ با توجه به میزان بار اعمالی و مقاومت آن توسط فروشنده گریتینگ محاسبه می‌شوند تا مناسب‌ترین نوع آن به جهت پایین بودن وزن گریتینگ تا حد امکان انتخاب شود. در این حالت تناژ نهایی گریتینگ مد نظر کمتر شده و در نتیجه هزینه تولید گریتینگ با توجه به محاسبه نهایی قیمت گریتینگ گالوانیزه پایین می‌آید.

معمولا برای فروشنده گریتینگ گالوانیزه بالاتر بودن وزن نهایی پروژه، سود بیشتری را به ثمر خواهد آورد؛ اما نمی‌توان نکات فنی را که توسط دانش علمی و تجربه کاری به دست آمده، نادیده گرفت. به عنوان مثال: برای موقعیتی که میتوان از تسمه باربر 3*30 میلیمتر و مشبندی 100*30 میلیمتر استفاده کرد، چرا باید وزن گریتینگ را با استفاده از تسمه باربر 5*30 و مش‌بندی 30*30 میلیمتر بیشتر کرد، در حالی که مشکلی برای آن در مقابل بارهای وارده نخواهد آمد.

فروشنده گریتینگ

شرکت آژینه صنعت اراک به عنوان سازنده و فروشنده گریتینگ گالوانیزه در کشور ایران و شهر اراک، آماده همکاری با کارفرمایان و پیمانکاران محترم در سراسر کشور و کشورهای همسایه همچون عراق جهت ساخت و گالوانیزه انواع گریتینگ می‌باشد.

همچنین همکاران ما در بخش‌های بازرگان و فنی شرکت، پاسخگوی تمام سوالات شما جهت محاسبه وزن گریتینگ، مقاومت گریتینگ، بررسی نقشه‌ها، انجام شاپ دراوینگ و استعلام قیمت گریتینگ هستند.

تلفن: 08633554112
فکس: 08633554093
همراه (واتساپ و تلگرام):
09189880073 عاشق‌حسینی

گریتینگ اراک

 ساختار اصلی گریتینگ از برخورد دو تسمه‌ فولادی است که با توجه به نقشه‌های طراحی گریتینگ، عملیات پانچ و برش روی آنها انجام شده است. در واقع پس از ایجاد فواصل مدنظر (چشمه یا مشبندی گریتینگ) تسمه‌ها را در یکدیگر مونتاژ کرده و کلاف گریتینگ را با استفاده از تسمه‌ای با ضخامت بیشتر – جهت ایجاد ثبات بیشتر در گرتینگ - دور تا دور گریتینگ جوشکاری می‌کنند. که در اصطلاح به آن فریم گریتینگ می‌گویند. به عنوان مثال برای گریتینگ ساخته شده با تسمه 3*30 میلیمتر از تسمه فریم 5*30 استفاده می‌شود. انواع دیگر گریتینگ نیز وجود دارد که روش ساخت آنها آسان‌تر و زمان تولید گریتینگ کاهش می‌یابد. مثلا گریتینگ تسمه در نیم‌تسمه و گریتینگ تسمه در میلگرد یا چهارپهلوی تابیده.

اکثر تولیدکنندگان گریتینگ در کشور در شهر اراک فعالیت می‌کنند. اولین و مهمترین دلیل ایجاد کارگاه‌های ساخت و سفارش گریتینگ در اراک، وجود شرکتهای بزرگ گالوانیزه گرم با امکانات پیشرفته، کیفیت بالای گالوانیزه و قیمت مناسب گرتینگ گالوانیزه در اراک می باشد.

دلیل دیگر تجربه‌ی بیشتر تولیدکننده گریتینگ اراک است. به علت این که شروع این صنعت در کشور، از این منظقه بوده و شرکت‌های بزرگی در این زمینه با پیمانکاران بزرگ پتروشیمی، پالایشگاه و ساختمانی همکاری کرده و به سراسر کشور و حتی خارج از کشور صادرات گریتینگ گالوانیزه داشته‌اند.

گریتینگ اراک

گریتینگ اراک از اهمیت ویژه‌ای در صنعت سازه‌های فلزی سبک و سنگین برخوردار بوده و کیفیت بالاتر ساخت گریتینگ و در مقابل قیمت پایین‌تر از محاسن این محصول توسط تولیدکنندگان گریتینگ اراک هستند.

شرکت آژینه صنعت اراک به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین شرکت‌های سازنده گریتینگ در کشور، با استفاده از مواد خام با کیفیت (تسمه فابریک ماشینکاری شده، ساخته شده با متریال فولاد st37 فولاد مبارکه اصفهان)، ماشین آلات پیشرفته و اتوماتیک تولید گریتینگ، پرسنل مجرب و متعهد و همکاری با کارخانه‌های استاندارد گالوانیزه گرم، آماده دریافت سفارش خرید گریتینگ گالوانیزه با کیفیت بالا، زمان تحویل کمتر و قیمت مناسب بدون محدودیت در شکل هندسی و ابعاد گریتینگ است.

همکاران ما در بخش بازرگانی و فنی مهندسی شرکت، همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما در ارتباط با فروش گریتینگ، محاسبه وزن گریتینگ و ارسال استعلام قیمت گریتینگ هستند:

تلفن: 08633554112
فکس: 08633554093
همراه (واتساپ و تلگرام):
09189880073 عاشق‌حسینی

سازنده گریتینگ

امروزه در بیشتر کارگاه های کشور، ساخت گریتینگ با استفاده از روشهای سنتی انجام می پذیرد و بیشتر مراحل آن، مانند برش، شیار زنی و جوشکاری با استفاده از نیروی انسانی و به نوعی دست ساز، انجام می پذیرد.

همچنین در برخی کارگاهها، جهت بالابردن کیفیت گریتینگ، افزایش سرعت ساخت و کاهش هزینه ها از روشهای جدید استفاده می کنند.

شرکت آژینه صنعت اراک؛ سازنده گریتینگ و انواع کف پله فلزی با استفاده از روشهای نوین و نیمه اتوماتیک و استفاده از پرسنل مجرب، آماده تولید گریتینگ با بالاترین کیفیت ساخت، قیمت مناسب و زمان تحویل سریع همراه با پوشش گالوانیزه گرم می باشد.

تلفن: 08633554112
فکس: 08633554093
همراه (واتساپ و تلگرام):
09189880073 عاشق‌حسینی

درباره ما

امروزه با توجه به پیشرفت های صورت گرفته در تمامی عرصه های علمی و تولیدی، و نیز وجود نیاز صنایع به روشهای نوین و سریعتر؛ شرکتها و کارخانجات تولیدی به دنبال همگام سازی خود با این پیشرفت ها و به طبع آن تأمین و اجرای نیازهای حاصله برآمده اند.

یکی از محصولات حوزه ی صنایع پتروشیمی، نفت، گاز و پالایشگاه؛ گریتینگ می باشد که توسط شرکت های مختلف در کشور با استاندارد و روشهای تقریبا یکسانی تولید می گردد.

گریتینگ آژینه صنعت

شرکت آژینه صنعت اراک با توکل بر خداوند متعال، تکیه بر تیم فنی مهندسی کارآزموده و متخصص و نیز پرسنل متعهد و مجرب، توانسته است با توجه به تحقیقات انجام شده در زمینه ی بهینه سازی شکل ظاهری گریتینگ و نحوه ی اتصالات، روشهای نوینی را در پروسه ی تولید گریتینگ، طراحی و پیاده سازی نماید.

این شرکت توانایی تولید و تأمین انواع گریتینگ و کف پله (فلزی دست ساز، نیمه اتوماتیک، الکتروفورج اتوماتیک، استنلس استیل، فایبرگلاس، آلومینیوم و...) را در اشکال مختلف هندسی و ابعاد مختلف با استفاده از آبکاری و پوشش هایی چون گالوانیزه گرم و پلی اتیلن سبک، دارا بوده و آماده پاسخگویی به نیاز صنعت کشور در ارتباط با این محصول می باشد.

شما می توانید از طریق منوی بالای سایت، به محصولات، اطلاعات فنی، پروژه های انجام شده و تصاویر نمونه کارهای شرکت دسترسی داشته باشید.

زمینه های فعالیت شرکت:
1.    ساخت انواع گریتینگ فلزی و کف پله فلزی با پوشش گالوانیزه گرم
2.    ساخت انواع گریتینگ استنلس استیل
3.    تأمین گریتینگ فایبرگلاس و گریتینگ کامپوزیت
4.    ساخت انواع سازه های فلزی اعم از هندریل، لدر، استراکچر و ...
5.    تولید انواع بست گریتینگ با پوشش گالوانیزه گرم و سرد و یا از نوع استنلس استیل
6.    ساخت انواع سوله های صنعتی

برخی از مهمترین تجهیزات سالن تولید:
1.    چهار دستگاه پرس ضربه‌ای پنوماتیک 40 تن
2.    دو دستگاه پرس ضربه‌ای پنوماتیک 25 تن
3.    ده دستگاه جوش Co2 اینورتر تک فاز
4.    چهار دستگاه فیدر اتوماتیک سروو
5.    چهار دستگاه صاف کن تسمه پنوماتیک
6.    چهار دستگاه کویل گیر
7.    کرین سقفی 5 تن
8.    چهار عدد میز کار مونتاژ و جوشکاری با ورق 20 میلیمتر
9.    دستگاه برش گریتینگ به صورت اتوماتیک
5.   کمپرسور هوا اسکرو و پیستونی به همراه دو مخزن 1000 لیتری
6.    دستگاه حک روی فلز
7.    پرس پنوماتیک
8.    تجهیزات هوا برش
9.    جک پالت 3 تن

شرکت گریتینگ

گریتینگ

 امروزه سطوح مشبک فلزی یا شبکه های فولادی که به اصطلاح و معنای لاتین، گریتینگ نامیده می شوند، کاربرد وسیعی پیدا کرده است. به نحوی که کارشناسان، پس از مشاهده ی محاسن استفاده از گریتینگ در صنعت، تصمیم گرفتند تا از گریتینگ در تکمیل یا بهینه سازی طراحی شهر و ساختمان سازی نیز بهره مند شوند.
ساختار گریتینگ (صفحات مشبک فلزی)  بدلیل شکل خاص و گریل مانند خود، قابلیت تحمل بار و نیروی بالا و وزن کمتر نسبت به سازه های هم رده ی خود را دارا می باشد. همچنین عبور نور و عدم تجمع زباله های صنعتی در کف کارخانه ها از دیگر محاسن گریتینگ می باشد.

اجزای تشکیل دهنده گریتینگ:

تسمه باربر: تسمه ای که بار وارده را تحمل می کند و بر روی ساپورتهای دو طرف قرار می گیرد.
رابط (تسمه، میلگرد یا چهارپهلو): در جهت عمود بر تسمه های باربر نصب می گردد، وظیفه آن حفظ چشمه ی گریتینگ و عدم اعوجاج شکل هندسی آن می باشد.
چشمه (مشبندی گریتینگ): فاصله ی بین تسمه های باربر و رابط از یکدیگر را گویند. که معموملا با دوعدد مشخص می شود: x*y . که عدد اول x  میزان فاصله ی بین تسمه های باربر و عدد دوم y  فاصله ی بین رابط ها از یکدیگر می باشد. کلیه اندازه ها طبق استاندارد ISO به میلیمتر می باشد.

برخی از کاربردهای گریتینگ به شرح زیر خلاصه می گردد:
کف پوش سازه های فلزی، دور مخازن پتروشیمی و پالایشگاه ها، راه پله های ساختمانی و صنعتی، کانال های آب و فاضلاب، دریچه های بازشو و لولایی، آشغالگیر، حفاظ درب و پنجره، زیرپایی، کف پله، پل ها و معابر شهری، زیباسازی و آب نمای میدان ها و پارک های تفریحی و...

استاندارد گریتینگ

استاندارد طراحی، ساخت و گالوانیزه گریتینگ

دانلود کنید

راههای تماس با ما

تلفن08633554112 , فکس: 08633554093
تلفن همراه09189880073 عاشق حسینی
آدرس شرکت آژینه صنعت اراکاراک، شهرک صنعتی خیرآباد
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید