گریتینگ آلومینیوم

 آلومینیوم به علت وجود خواص منحصر به فرد خود به عنوان یکی از پرکاربردترین متریال ها در صنعت استفاده می گردد. جرم حجمی پایین، نسبت مقاومت بالا به وزن آن، مقاومت در برابر خوردگی تحت شرایط مختلف جوی و محیط و غیره، آلومینیوم را به عنوان یک انتخاب مناسب جهت ساخت صفحات مشبک گریتینگ تبدیل کرده است. همچنین به علت وجود قابلیت بازیافت، سازگار با محیط زیست بوده و نیز حتی ضایعات آلومینیوم از ارزش مادی بالایی برخوردار می باشد. آلومینیوم دوام بالایی داشته و می توان سالهای سال بدون وجود نشانی از خوردگی یا پوسیدگی از آن استفاده کرد.

از دیگر خصوصیات آن، غیر سمی بودن می باشد. که با جذب حداقل باکتری و ذرات آلوده، آن را به عنوان یک گزینه مناسب برای ساخت گریتینگ دریچه ها و کانالهای فاضلاب و تصفیه خانه ها تبدیل کرده است. از دیگر کاربردهای گریتینگ آلومینیوم، سکوهای حفاری دریایی، صنایع شیمیایی، کارخانه های کاغذسازی، صنعت گردشگری و زیباسازی شهر، معماری و ساختمان سازی می باشد.

گاهی برای ساخت راه پله های ساختمانی یا کارخانه های شیمیایی، کف پله آلومنیویم استفاده می گردد. به نحوی که کلیه پاگردها و گریتینگ پله ی آن را بسته به نیاز از جنس آلومینیوم انتخاب می کنند.

گریتینگ آلومینیوم

کاتالوگ گریتینگ

کاتالوگ شرکت، تجهیزات و لیست محصولات آژینه را از لینک زیر دریافت کنید:

دانلود کنید

راههای تماس با ما

تلفن08691010110 تلفن تماس
تلفن همراه09001201810 پیام‌رسان‌ها
آدرس شرکت آژینه صنعت اراکاراک، شهرک صنعتی خیرآباد
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید