ساخت گریتینگ در اهواز

عملیات ساخت گریتینگ در عین ظاهر ساده آن، پیچیدگی های خاص خود را دارد. همچنین شرکت های سازنده گریتینگ در کشور اکثرا از روشهای کاملا یکسانی در مراحل برش، پانچ و مونتاژ گرتینگ استفاده می کنند. اما شهر اراک، با توجه به وجود کارخانه ها و کارگاههای با سابقه گریتینگ سازی و نیز با برخورداری از کارگاه های گالوانیزه بزرگ با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای جهانی، به عنوان مهد گریتینگ ایران شناخته شده و حتی با وجود درخواستهایی همچون ساخت گریتینگ در اهواز، انتخاب مناسب تری برای تامین گریتینگ گالوانیزه می باشد.

در این بین شرکت آژینه صنعت اراک به عنوان سازنده گریتینگ در اراک،  با توجه به فعالیت مطالعاتی مداوم هنگام تولید، توانسته است با طراحی و ساخت تجهیزات جدید و اتوماتیک علاوه بر بالابردن کیفیت گریتینگ تولیدی، در نیروی کاری صرفه جویی کرده و در نتیجه زمان تحویل گریتینگ را کمتر نموده است.

همچنین این شرکت با توجه به عقد قرارداد با شرکتهای بزرگ گالوانیزه در اراک، توانایی گالوانیزه گریتینگ را با بهترین کیفیت و بالاترین تناژ تولیدی در ماه را داشته و آماده همکاری با صنعتگران نفت و گاز و پیمانکاران ساختمانی و صنعتی بوده و از کلیه پیشنهادات و درخواستهای دریافت نمایندگی برای ساخت گریتینگ اهواز با آغوش باز استقبال می نماید.

تلفن: 08691010110

کاتالوگ گریتینگ

کاتالوگ شرکت، تجهیزات و لیست محصولات آژینه را از لینک زیر دریافت کنید:

دانلود کنید

راههای تماس با ما

تلفن08691010110 تلفن تماس
تلفن همراه09001201810 پیام‌رسان‌ها
آدرس شرکت آژینه صنعت اراکاراک، شهرک صنعتی خیرآباد
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید