ساخت گریتینگ در اهواز

عملیات ساخت گریتینگ در عین ظاهر ساده آن، پیچیدگی های خاص خود را دارد. همچنین شرکت های سازنده گریتینگ در کشور اکثرا از روشهای کاملا یکسانی در مراحل برش، پانچ و مونتاژ گرتینگ استفاده می کنند. اما شهر اراک، با توجه به وجود کارخانه ها و کارگاههای با سابقه گریتینگ سازی و نیز با برخورداری از کارگاه های گالوانیزه بزرگ با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای جهانی، به عنوان مهد گریتینگ ایران شناخته شده و حتی با وجود درخواستهایی همچون ساخت گریتینگ در اهواز، انتخاب مناسب تری برای تامین گریتینگ گالوانیزه می باشد.

در این بین شرکت آژینه صنعت اراک به عنوان سازنده گریتینگ در اراک،  با توجه به فعالیت مطالعاتی مداوم هنگام تولید، توانسته است با طراحی و ساخت تجهیزات جدید و اتوماتیک علاوه بر بالابردن کیفیت گریتینگ تولیدی، در نیروی کاری صرفه جویی کرده و در نتیجه زمان تحویل گریتینگ را کمتر نموده است.

همچنین این شرکت با توجه به عقد قرارداد با شرکتهای بزرگ گالوانیزه در اراک، توانایی گالوانیزه گریتینگ را با بهترین کیفیت و بالاترین تناژ تولیدی در ماه را داشته و آماده همکاری با صنعتگران نفت و گاز و پیمانکاران ساختمانی و صنعتی بوده و از کلیه پیشنهادات و درخواستهای دریافت نمایندگی برای ساخت گریتینگ اهواز با آغوش باز استقبال می نماید.

تلفن: 08633554112
فکس: 08633554093

استاندارد گریتینگ

استاندارد طراحی، ساخت و گالوانیزه گریتینگ

دانلود کنید

راههای تماس با ما

تلفن08633554112 , فکس: 08633554093
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید