طراحی گریتینگ

یکی از مهمترین مراحل تولید گریتینگ فلزی (از هر نوع و مدل) طراحی آن بوده که توسط واحد فنی مهندسی هر شرکت انجام می‌پذیرد. طراحی گریتینگ معمولا به وسیله شرکت‌های کارفرما و به صورت نقشه‌های سازه یا شاپ شده در اختیار تولیدکننده قرار می‌گیرد.

برای انجام آن، از محل قرار گیری گریتینگ نقشه‌برداری کرده و گریتینگ را نسبت به سازه‌ی اجرا شده و نیاز کاری طراحی می‌کنند و یا از صحت و دقت پروسه تولید و اجرای سازه و تجهیزات جانبی، اطمینان کامل را داشته و با توجه به نقشه های طراحی شده گریتینگ ها را روی نقشه اصلی پیاده سازی می‌نمایند.

طراحی گریتینگ

درواقع نسبت به دهانه‌های بارگذاری و ساپورت‌های زیرین گریتینگ، جایگاه و موقعیت تجهیزات، شعاع مخزن و لوله‌های احتمالی، میزان بادخور و دیگر موارد احتمالی گریتینگ‌های مورد نیاز را طراحی می‌کنند. سپس میزان بار وارده به آنها را پیش‌بینی و بررسی کرده و با استفاده از محاسبات و نرم ‌افزارهای مربوطه بهترین و مناسب ‌ترین نوع و ضخامت تسمه گریتینگ و مشبندی را لحاظ خواهند کرد.

در بعضی مواقع کارفرمایان انتخاب تسمه و یا طراحی ابعادی گریتینگ را بر عهده تولیدکننده می ‌گذارند. در این حالت باید بهینه‌ترین و مستحکم‌ترین طرح را پیشنهاد داد تا علاوه بر پاسخ به نیاز مشتری، وزن گریتینگ کم و تحمل بار بالا، در سرعت پروسه تولید و قیمت گریتینگ گالوانیزه تاثیر مثبتی داشته باشد.

استاندارد گریتینگ

استاندارد طراحی، ساخت و گالوانیزه گریتینگ

دانلود کنید

راههای تماس با ما

تلفن08633554112 , فکس: 08633554093
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید