گریتینگ دریچه، کانال و منهول

 از دیگر کاربردهای گریتینگ، پوشش سطح کانالهای فاضلاب و هدایت آب های سطحی می باشد. این نوع گریتینگ به نحوی ساخته می شود تا علاوه بر پوشش کانال و هدایت آب، مانع ورود زباله های شهری و صنعتی به داخل محفظه ی کانال شود. همچنین معمولا بسته به نیاز یا طراحی، در فواصل معین، گریتینگ دریچه به صورت لولایی یا جداشدنی، استفاده می شود تا جهت بازدید، تعمیر، برطرف کردن آب گرفتی و یا اصلاحات دیگر، این امر به سهولت انجام پذیرد.

نصب گریتینگ های درپوش، سریع و آسان بوده، هزینه های تعمیر و نگهداری پایینی دارند و عمدتاً با پوشش گالوانیزه گرم عرضه و تولید می شوند. هرچند در برخی موارد حساس مانند وجود مواد اسیدی، رطوبت بیش از استاندارد، ایجاد سطح عایق و... از گریتینگ استنلس استیل و یا گریتینگ فایبرگلاس (تولید با استفاده از مواد کامپوزیتی) استفاده می شود.

برخی کاربردهای گریتینگ کانال و دریچه جهت هدایت آبهای سطحی و فاضلاب، جهت کف پوش محوطه پارکینگ و رمپ، کانال های شهری و روستایی، پوشش جوی های آب، کانال های فاضلاب و آب رو در تونل ها، آشپزخانه های صنعتی و خانگی، رستوران ها، روف گاردن، کف شور، استخر و جکوزی، سرویس های بهداشتی، پشت بام های منازل، ادارات، و کارخانه ها، محوطه ی تراس و بالکن، کارخانه های صنعتی (صنایع غذایی، صنایع شیمیایی، صنایع دارویی) و شرکت های تأسیساتی، موتورخانه ها، تعیمرگاه، فرودگاه و... می باشند.

اما مهمترین کاربرد گریتینگ از این نوع، در شهر، استفاده برای پوشش کانال ها و جوی های آب در کناره های خیابان ها و کوچه ها توسط شهرداری ها می باشد. همچنین می توان علاوه بر گریتینگ دریچه و کانال، جهت ایجاد پل ها در ابتدای کوچه ها و معابر از گریتینگ استفاده کرد. و نیز امروزه استفاده از گریتینگ برای ساخت دریچه های منهول فاضلاب های شهری به صرفه تر بوده و ظاهر شهر از آراستگی بهره مند می شود.

مقاوت این نوع گریتینگ با پوشش گالوانیزه، در برابر خوردگی بالا بوده و بسته به نیاز جهت عبور انسان، خودرو، لیفت تراک و... طراحی و مقاوم ساخته می شوند.

گریتینگ کانال و دریچه

کاتالوگ گریتینگ

کاتالوگ شرکت، تجهیزات و لیست محصولات آژینه را از لینک زیر دریافت کنید:

دانلود کنید

راههای تماس با ما

تلفن08691010110 تلفن تماس
تلفن همراه09001201810 پیام‌رسان‌ها
آدرس شرکت آژینه صنعت اراکاراک، شهرک صنعتی خیرآباد
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید