گریتینگ اراک

 ساختار اصلی گریتینگ از برخورد دو تسمه‌ فولادی است که با توجه به نقشه‌های طراحی گریتینگ، عملیات پانچ و برش روی آنها انجام شده است. در واقع پس از ایجاد فواصل مدنظر (چشمه یا مشبندی گریتینگ) تسمه‌ها را در یکدیگر مونتاژ کرده و کلاف گریتینگ را با استفاده از تسمه‌ای با ضخامت بیشتر – جهت ایجاد ثبات بیشتر در گرتینگ - دور تا دور گریتینگ جوشکاری می‌کنند. که در اصطلاح به آن فریم گریتینگ می‌گویند. به عنوان مثال برای گریتینگ ساخته شده با تسمه 3*30 میلیمتر از تسمه فریم 5*30 استفاده می‌شود. انواع دیگر گریتینگ نیز وجود دارد که روش ساخت آنها آسان‌تر و زمان تولید گریتینگ کاهش می‌یابد. مثلا گریتینگ تسمه در نیم‌تسمه و گریتینگ تسمه در میلگرد یا چهارپهلوی تابیده.

اکثر تولیدکنندگان گریتینگ در کشور در شهر اراک فعالیت می‌کنند. اولین و مهمترین دلیل ایجاد کارگاه‌های ساخت و سفارش گریتینگ در اراک، وجود شرکتهای بزرگ گالوانیزه گرم با امکانات پیشرفته، کیفیت بالای گالوانیزه و قیمت مناسب گرتینگ گالوانیزه در اراک می باشد.

دلیل دیگر تجربه‌ی بیشتر تولیدکننده گریتینگ اراک است. به علت این که شروع این صنعت در کشور، از این منظقه بوده و شرکت‌های بزرگی در این زمینه با پیمانکاران بزرگ پتروشیمی، پالایشگاه و ساختمانی همکاری کرده و به سراسر کشور و حتی خارج از کشور صادرات گریتینگ گالوانیزه داشته‌اند.

گریتینگ اراک

گریتینگ اراک از اهمیت ویژه‌ای در صنعت سازه‌های فلزی سبک و سنگین برخوردار بوده و کیفیت بالاتر ساخت گریتینگ و در مقابل قیمت پایین‌تر از محاسن این محصول توسط تولیدکنندگان گریتینگ اراک هستند.

شرکت آژینه صنعت اراک به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین شرکت‌های سازنده گریتینگ در کشور، با استفاده از مواد خام با کیفیت (تسمه فابریک ماشینکاری شده، ساخته شده با متریال فولاد st37 فولاد مبارکه اصفهان)، ماشین آلات پیشرفته و اتوماتیک تولید گریتینگ، پرسنل مجرب و متعهد و همکاری با کارخانه‌های استاندارد گالوانیزه گرم، آماده دریافت سفارش خرید گریتینگ گالوانیزه با کیفیت بالا، زمان تحویل کمتر و قیمت مناسب بدون محدودیت در شکل هندسی و ابعاد گریتینگ است.

همکاران ما در بخش بازرگانی و فنی مهندسی شرکت، همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما در ارتباط با فروش گریتینگ، محاسبه وزن گریتینگ و ارسال استعلام قیمت گریتینگ هستند:

تلفن: 08691010110

کاتالوگ گریتینگ

کاتالوگ شرکت، تجهیزات و لیست محصولات آژینه را از لینک زیر دریافت کنید:

دانلود کنید

راههای تماس با ما

تلفن08691010110 تلفن تماس
تلفن همراه09001201810 پیام‌رسان‌ها
آدرس شرکت آژینه صنعت اراکاراک، شهرک صنعتی خیرآباد
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید