طراحی گریتینگ

یکی از مهمترین مراحل تولید گریتینگ فلزی (از هر نوع و مدل) طراحی آن بوده که توسط واحد فنی مهندسی هر شرکت انجام می‌پذیرد. طراحی گریتینگ معمولا به وسیله شرکت‌های کارفرما و به صورت نقشه‌های سازه یا شاپ شده در اختیار تولیدکننده قرار می‌گیرد.

برای انجام آن، از محل قرار گیری گریتینگ نقشه‌برداری کرده و گریتینگ را نسبت به سازه‌ی اجرا شده و نیاز کاری طراحی می‌کنند و یا از صحت و دقت پروسه تولید و اجرای سازه و تجهیزات جانبی، اطمینان کامل را داشته و با توجه به نقشه های طراحی شده گریتینگ ها را روی نقشه اصلی پیاده سازی می‌نمایند.

طراحی گریتینگ

درواقع نسبت به دهانه‌های بارگذاری و ساپورت‌های زیرین گریتینگ، جایگاه و موقعیت تجهیزات، شعاع مخزن و لوله‌های احتمالی، میزان بادخور و دیگر موارد احتمالی گریتینگ‌های مورد نیاز را طراحی می‌کنند. سپس میزان بار وارده به آنها را پیش‌بینی و بررسی کرده و با استفاده از محاسبات و نرم ‌افزارهای مربوطه بهترین و مناسب ‌ترین نوع و ضخامت تسمه گریتینگ و مشبندی را لحاظ خواهند کرد.

در بعضی مواقع کارفرمایان انتخاب تسمه و یا طراحی ابعادی گریتینگ را بر عهده تولیدکننده می ‌گذارند. در این حالت باید بهینه‌ترین و مستحکم‌ترین طرح را پیشنهاد داد تا علاوه بر پاسخ به نیاز مشتری، وزن گریتینگ کم و تحمل بار بالا، در سرعت پروسه تولید و قیمت گریتینگ گالوانیزه تاثیر مثبتی داشته باشد.

استاندارد گریتینگ

استاندارد طراحی، ساخت و گالوانیزه گریتینگ

دانلود کنید

راههای تماس با ما

تلفن086-33554112 واحد فروش
تلفن همراه09001201810 فقط پیام WhatsApp
آدرس شرکت آژینه صنعت اراکاراک، شهرک صنعتی خیرآباد
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید