مزایای استفاده از گریتینگ

گریتینگ دارای نصب آسان و کم هزینه نسبت به محصولات دیگر است. در شرایط جوی مختلف و تحت نیروی ناشی از هر نوع جسم خارجی مقاوم و با دوام است. عدم نیاز به تعمیرات در هنگام بهره برداری، وزن کم و استحکام فوق العاده بالا نیز از مزایای گریتینگ است. گریتینگ محصولی ضد لغزش و ایمن است و به همین سبب در پروژه های عظیم مورد استفاده قرار می‌گیرد و برای ساخت راه پله و پاگرد نیز مناسب است.

زیبایی گرتینگ و استحکام آن در برابر خوردگی و عدم نیاز به نظافت سطح گریتینگ هم از مواردی است که میتوان به آن اشاره نمود. در ضمن اگر از گریتینگ گالوانیزه شده استفاده شود این پوشش گالوانیزه باعث مقاوت بیشتر و بی نیازی محصول از رنگ آمیزی خواهد شد.

یکی از مهمترین مراحل تولید گریتینگ (از هر نوع) طراحی آن می باشد که توسط واحد فنی مهندسی انجام می گیرد. طراحی گریتینگ معمولا به وسیله شرکتهای کارفرما صورت می پذیرد. بدین شکل که از محل قرارگیری گرتینگ نقشه برداری می کنند و آن را نسبت به سازه ی اجرا شده طراحی می کنند و یا اینکه از صحت و دقت پروسه تولید سازه و یا مخزن با توجه به طرح تولید، اطمینان کامل را دارا هستند و با توجه به نقشه های طراحی شده گریتینگ ها را طراحی می کنند. درواقع نسبت به دهانه های بارگذاری و ساپورتهای زیرین گریتینگ و همچنین شعاع مخزن، ابعاد و شکل قطعات مورد نیاز را طراحی می کنند. سپس میزان بار وارده به آنها را پیش بینی و بررسی نموده و با استفاده از محاسبات و نرم افزارهای مربوطه بهترین و مناسب ترین ارتفاع و ضخامت تسمه گریتینگ را انتخاب خواهند کرد.

در بعضی مواقع کارفرمایان انتخاب تسمه، نوع گریتینگ، مشبندی و یا طراحی ابعادی و شکل هندسی گریتینگ را بر عهده تولید کننده می‌گذارند. در این حالت باید بهینه ترین و مستحکم ترین طرح را ایجاد کرد تا علاوه بر پاسخگویی به نیاز مشتری، در سرعت ساخت و قیمت گریتینگ تولیدی تاثیر به سزایی داشته باشد.

مزایای گریتینگ

برخی از انواع گریتینگ مورد استفاده به شرح زیر است:

- گریتینگ فولادی دست ساز
- گریتینگ استنلس استیل
- گریتینگ الکتروفورج
- گریتینگ فایبرگلاس (ساخته شده با مواد کامپوزیتی)

کاتالوگ گریتینگ

کاتالوگ شرکت، تجهیزات و لیست محصولات آژینه را از لینک زیر دریافت کنید:

دانلود کنید

راههای تماس با ما

تلفن08691010110 تلفن تماس
تلفن همراه09001201810 پیام‌رسان‌ها
آدرس شرکت آژینه صنعت اراکاراک، شهرک صنعتی خیرآباد
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید