گریتینگ اصفهان

ساختار گریتینگ به شکلی است که بنظر می رسد تولید آن در ظاهر پیچیدگی خاصی نداشته و می توان یک کارگاه تولید گریتینگ در شهر خود احداث کنیم. اما با علی رغم ظاهر ساده شبکه های فلزی، ساخت آن از ریزه کاری های خاصی برخوردار بود که در صورت نداشتن علم و تجربه در مورد آن، به مشکلات و اتفاقات جبران ناپذیر و غیر قابل پیش بینی برخورد خواهیم کرد.

امروزه در شهرهای مختلف ایران همچون اراک، اصفهان، تهران، اهواز و... شرکتهای تولید کننده گریتینگ احداث شده است. اما در این بین شهر اراک به علت تجربه بالاتر سازندگان گریتینگ، استفاده از متریال درجه یک، ماشین آلات به روز و پیشرفته و نیز کیفیت بالای گالوانیزه گرم، به عنوان انتخاب اول صنتعگران محترم پتروشیمی و پالایشگاه و عمران و راه سازی، شناخته شده می باشد.

گریتینگ اصفهان

لذا برای تامین گریتینگ اصفهان و درواقع سرتاسر کشور ایران و کشورهای همسایه (همچون عراق و ترکیه)، شهر اراک بهترین گزینه بوده. به عنوان مثال برای گریتینگ شهرهایی همچون اهواز با وجود شرایط آب و هوایی شرجی، به علت بالابودن هزینه های ساخت و کیفیت گالوانیزه کمتر نسبت به اراک، اکثر سفارش ساخت گریتینگ اهواز در شهر اراک ثبت شده است.

شرکت آژینه صنعت اراک، به عنوان یکی از قوی ترین سازندگان گریتینگ در کشور آماده همکاری جهت ساخت و تولید گریتینگ اصفهان، اهواز، تبریز، شیراز، تهران، شمال کشور، آبهای شور، خلیج فارس، صنایع کشتی سازی، سکوهای نفتی، انواع پلت فرم و راه پله، سازه های فلزی و... می باشد.

تلفن: 08691010110

کاتالوگ گریتینگ

کاتالوگ شرکت، تجهیزات و لیست محصولات آژینه را از لینک زیر دریافت کنید:

دانلود کنید

راههای تماس با ما

تلفن08691010110 تلفن تماس
تلفن همراه09001201810 پیام‌رسان‌ها
آدرس شرکت آژینه صنعت اراکاراک، شهرک صنعتی خیرآباد
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید