قیمت گریتینگ

گریتینگ فلزی سازه ای است مشبک که در زیرمجموعه توری فلزی به عنوان مستحکم ترین شبکه فلزی با پوشش گالوانیزه گرم یا سیاه شناخته شده است. تفاوت گریتینگ با دیگر سازه های موجود که در بازار به آنها نیز توری گفته می‌شود، میزان مقاومت بالا، انعطاف در مشخصات فنی، ضخامت تسمه، چشمه و ابعاد گریتینگ، شکل هندسی و سرعت تولید آن است. لازم به ذکر است نام دیگر این قطعه در بین صنعتگران با عنوان توری گریتینگ شناخته شده است.

از مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت گریتینگ گالوانیزه، قیمت روز متریال مصرفی قطعه از جمله تسمه یا میلگرد (فولاد ساختمانی، استیل ضد زنگ یا مواد اولیه فایبرگلاس)، نرخ ارز و هزینه گالوانیزه گریتینگ هستند. در واقع انتخاب جنس گریتینگ در ابتدای امر بسیار مهم خواهد بود. گریتینگ استنلس استیل 304 به عنوان گران ترین گریتینگ در این صنعت شناخته شده است.

قیمت گریتینگ

عامل تعیین کننده بعدی قیمت گریتینگ نوع گریتینگ با توجه به ساختار تشکیل دهنده آن است. گریتینگ در انواع مختلف گریتینگ تسمه در میلگرد یا چهارپهلوی تابیده، تسمه در نیم‌تسمه و تسمه در تسمه (تمام تسمه) تولید می‌شود که ارزان ترین گریتینگ موجود در بازار گریتینگ تسمه در میلگرد آجدار است. در این بین مشبندی داخلی یا چشمه گریتینگ (فاصله بین باربرها و رابطها از هم) تاثیر بسزایی دارد.

دیگر موردی که در قیمت گریتینگ تاثیرگذار است شکل ظاهری قطعات (مستطیل ساده، مستطیل برشی، ذوزنقه، دایره ای و خورشیدی) خواهد بود. بدین ترتیب که قطعاتی با شکل مستطیل ساده و بدون برشکاری و پرتی کمتریت قیمت را به خود اختصاص می‌دهند.

 تیپ پودن قطعات، تعداد آنها و تناژ درخواستی نیز شامل تخفیف در قیمت گریتینگ فلزی خواهد شد.

جوش گریتینگ

از دیگر علتهای افزایش یا کاهش قیمت گریتینگ فلزی میزان جوشکاری آن است. در حالت استاندارد جوشکاری گریتینگ که به صورت GMAW یا همان جوش Co انجام می‌پذیرد در قیمت قطعه تاثیری ملاحظه نمی‌شود. اما در مواردی خاص که میزان جوشکاری درخواستی از حالت نرم آن خارج شده و طبق توافق مهندسین مشاور کارفرما و تولیدکننده اگر افزایشی در مقدار اتصالات یا تغییری در شکل جوش وجود داشته باشد نیاز به محاسبه قیمت ساخت گریتینگ احساس می‌شود.

قیمت گریتینگ فلزی گالوانیزه با واحد کیلوگرم به مشتریان محترم ارائه می‌شود و پیش فاکتور صادر می‌گردد. بدین صورت که وزن گریتینگ درخواستی در استعلام ارسالی پس از محاسبه با واحد کیلوگرم به صورت قیمت واحد ضربدر تناژ گریتینگ خدمت کارفرمایان عزیز اعلام می‌گردد. البته گاهی با توجه به درخواست و اصرار شرکت های بزرگ پتروشیمی و فولادی به جهت ساختار سیستمی و واحد مالی ایشان، قیمت تولید گریتینگ به صورت هر شیت نیز فاکتور خواهد شد.

قیمت گریتینگ

ارزان ترین گریتینگ

واحد فروش گریتینگ شرکت آژینه صنعت اراک به عزیزانی که قصد خرید گریتینگ ارزان قیمت را دارند پیشنهاد می‌کند با درنظرگرفتن جنس متریال مصرفی (درجه 1، 2 یا 3)، میزان بار وارده به گریتینگ، کاربرد آن و میزان زیبایی گریتینگ نسبت به انتخاب قطعه مورد نظر خود تصمیم گیری کنند.

لذا برای استفاده از گریتینگ در صنعت به عنوان کف پوش سازه، کف پله و پاگرد نوع تسمه در میلگرد آن به عنوان سبکترین گریتینگ با قیمت واحد کمتر نسبت به دیگر انواع گریتینگ تسمه در نیم تسمه و تمام تسمه پیشنهاد می‌شود. بدیهی است مرحله دوم قیمت گذاری برای تسمه در نیم تسمه و سپس گریتینگ تسمه در تسمه در جایگاه بعدی قرار می‌گیرد. در همه این موارد مشبندی 100*30 میلیمتر در لیست قیمت گریتینگ مبلغ واحد کمتری نسبت به مشبندی های دیگر خواهد داشت.

قیمت گریتینگ

در این میان حد وسطی نیز برای قیمت روز گریتینگ فلزی وجود دارد که نوع تسمه در نیم‌تسمه آن است. این نوع شبکه از نظر وزن گریتینگ و میزان مقاومت گریتینگ تقریبا مشابه با گریتینگ میلگردی بوده اما از نظر زیبایی ظاهری به مراتب شکیل تر و در محیط های شهری کاربرد وسیعی دارد.

قیمت شبکه کامپوزیت

قیمت گریتینگ فایبرگلاس بر مبنای هر شیت به ابعاد 1.22*3.66 متر در ارتفاع مختلف 25، 30، 38 و 50 میلیمتر با مشبندی های ثابت (بسته به ارتفاع گریتینگ) به صورت ساده و یا با پوشش آجدار محاسبه و ارائه می‌گردد. در صورتی که نیاز به قیمت گذاری بر مبنای ابعاد قطعات درخواستی باشد امکان اعلام قیمت گریتینگ کامپوزیتی به این صورت نیز خواهد بود.

گاهی مشاهده می‌شود مشتریان محترم قیمت گریتینگ را به صورت کلی استعلام و یا سوال می‌نمایند. در حالی که همانطور که توضیح داده شد قیمت‌گذاری آن به شرایط مختلفی همچون نوع گریتینگ، اطلاعات فنی، ارتفاع و ضخامت تسمه، مشبندی، تناژ نهایی، شکل هندسی گریتینگ، نقشه های ساخت و میزان برش و پرت کار بستگی دارد.

همکاران ما در واحد بازرگانی شرکت آژینه صنعت اراک همواره در روزهای کاری آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه محاسبات و قیمت خرید گریتینگ هستند.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت لیست قیمت روز گریتینگ، ارسال استعلام و صدور پیش فاکتور با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن: 08691010110

کاتالوگ گریتینگ

کاتالوگ شرکت، تجهیزات و لیست محصولات آژینه را از لینک زیر دریافت کنید:

دانلود کنید

راههای تماس با ما

تلفن08691010110 تلفن تماس
تلفن همراه09001201810 پیام‌رسان‌ها
آدرس شرکت آژینه صنعت اراکاراک، شهرک صنعتی خیرآباد
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید