گریتینگ تهران

 امروزه تولید گریتینگ در ایران بسیار گسترش یافته و پیمانکارن و صنعتگرانی که به دنبال خرید گریتینگ ارزان و با کیفیت هستند، از شرکتهای مختلف استعلام گرفته و مناسبترین قیمت گریتینگ را در نظر می گیرند.

در این حالت به علت وجود دفاتر بازرگانی و خرید کارخانه ها و شرکتهای بزرگ در پایتخت، به دنبال سازنده و فروشنده گریتینگ در تهران هستند. اما گریتینگ تهران به علت صرف هزینه های بالای ساخت گریتینگ من جمله تهیه مواد اولیه، هزینه های متغیر و ثابت بالا، کرایه و خرید سوله و زمین، هزینه گالوانیزه گرم و قیمت بالای نیروی کار، دارای قیمت تمام شده بسیار بالایی نسبت به دیگر شهرها می باشند. همچنین به علت عدم وجود کارگاه گالونیزه متخصص در راستای آبکاری گریتینگ، کیفیت محصول نهایی نیز قابل تذکر خواهد بود.

اما شهر اراک با وجود چندین کارگاه ساخت گریتینگ گالوانیزه متخصص، با تجربه چندین ساله به عنوان قطب گریتینگ ایران و خاورمیانه شناخته شده است. همچنین کارگاههای بزرگ گالوانیزه گرم در اراک به خوبی پاسخگوی نیاز کیفی و کمی این شرکتها هستند. حتی شرکتهای گریتینگ تهران و اصفهان نیز سفارش پوشش دهی گالوانیزه قطعات خود را در اراک به انجام می رسانند.

شرکت آژینه صنعت اراک به عنوان یکی از تولیدکنندگان بزرگ گریتینگ در اراک، به کمک تجهیزات پیشرفته کارگاهی و نیروی انسانی مجرب و متعهد، گریتینگ گالوانیزه را با مناسبترین قیمت، کیفیت بالا و در کمترین زمان ممکن تولید و به سراسر کشور ارسال می کند. همچنین این شرکت آماده همکاری در جهت اعطای نمایندگی فروش گریتینگ به دیگر شهرهای ایران مانند تهران، اصفهان، اهواز، شیراز، یزد، ساری، کرمان، مشهد و... می باشد.

کاتالوگ گریتینگ

کاتالوگ شرکت، تجهیزات و لیست محصولات آژینه را از لینک زیر دریافت کنید:

دانلود کنید

راههای تماس با ما

تلفن08691010110 تلفن تماس
تلفن همراه09001201810 پیام‌رسان‌ها
آدرس شرکت آژینه صنعت اراکاراک، شهرک صنعتی خیرآباد
ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید